Broker energetyczny

CZAS NA ZMIANĘ DOSTAWCY ENERGII

Sprawdź, ile zaoszczędzisz na zmianie dostawcy energii.

Oferta kierowana jest do firm, wspólnot mieszkaniowych, które jeszcze nie zdecydowały się na montaż instalacji fotowoltaicznych, a dla których zużycie prądu stanowi znaczący koszt wpływających na obciążenie firmy.

Przy współpracy z naszymi dostawcami bezpłatnie sprawdzimy oszczędności, jakie uda się wygospodarować dzięki zmianie dostawcy energii elektrycznej lub gazu.

  • Zapewniamy indywidualne negocjacje warunków cenowych, mając na względzie różne oczekiwania Klienta
  • Gwarantujemy stałość cen przez cały okres trwania umowy oraz minimalne opłaty handlowe
  • Przez cały okres trwania umowy do dyspozycji kierujemy dedykowanego doradcę, który odpowie na wszystkie pytania
  • Proces analizy rachunków wykonujemy bezpłatnie
  • Sprawy formalne związane z przejściem do nowego operatora energii realizowane są w całości przez nasz zespół

Zmiany sprzedawcy energii elektrycznej – stan na koniec maja 2020 r.

Jak wynika z cyklicznego monitoringu prowadzonego przez Urząd Regulacji Energetyki, na koniec maja 2020 r. liczba odbiorców przemysłowych (grupy taryfowe A, B, C), którzy zmienili sprzedawcę energii wyniosła 214 385, co oznacza wzrost od końca 2019 r. o 4 450 tj. o 2,12%.

Wśród odbiorców w gospodarstwach domowych (grupa taryfowa G), liczba ta wyniosła 680 232, a więc zwiększyła się od końca 2019 r. o 23 009, co stanowi wzrost o 3,5%.

Liczba zmian sprzedawcy przez odbiorców z grupy taryfowej A,B,C w kwietniu 2020 r. wyniosła 422, natomiast w maju 2020 r. liczba zmian sprzedawcy wyniosła 302. Natomiast w grupie taryfowej G w kwietniu 2020 r. przeprowadzono 4 804 zmian sprzedawcy, a w maju 2020 r. liczba ta wyniosła 3 647 zmian.

Te pochodzą z Urzędu Regulacji Energetyki oraz z „Ankiety miesięcznej dotyczącej informacji o odbiorcach, którzy zmienili sprzedawcę oraz postępach prac nad Generalnymi Umowami Dystrybucyjnymi (GUD) oraz Generalnymi Umowami Dystrybucyjnymi dla Usługi Kompleksowej (GUD-K)”.

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania bezpłatnego audytu oszczędności w zużyciu energii.

Zadzwoń teraz 227 656 444

OFERUJEMY PRODUKTY SWIATOWYCH MAREK:

[carousel id=559]

Działamy na terenie całej Polski

Skontaktuj się z nami!