Wiaty fotowoltaiczne

Wiata fotowoltaiczna– CarPort – indywidualne rozwiązania dla Twojego domu, firmy

Coraz więcej klientów poszukujących rozwiązań z zakresu montażu instalacji fotowoltaicznej spogląda w kierunku budowy na swojej nieruchomości wiaty garażowej (carportu) zadaszonej panelami fotowoltaicznymi.

Rozwiązanie to możliwe jest do wykonania poprzez zamówienie gotowego projektu wraz z panelami lub budowy wiaty we własnym zakresie. Montaż paneli na dachu wiaty to alternatywa dla mocowania instalacji na dachu domu, garażu lub budynku gospodarczego. Istnieje  duża dowolność co do kształtu i wielkości konstrukcji, zależna od miejsca na działce i nasłonecznienia. Aby carport spełniał swoją rolę należycie, dach pod instalację powinien być wcześniej zabudowany dowolnym pokryciem. Umożliwi to większą szczelność i łatwość położenia paneli, niemniej nie jest to wymóg konieczny.

Na świecie budowa wiat z modułów fotowoltaicznych nad parkingami w pobliżu budynków handlowych to równoczesne zaopatrzenie ich w energię ze słońca. Wykorzystanie dużych powierzchni parkingowych w tym celu, to myślenie ekologiczne i wyzwanie urbanistyczne, bo trudno o bardziej  wolną przestrzeń w mieście niż parking.

Budowa carportów to trend coraz powszechniejszy również w Polsce, funkcjonalność połączona z nowoczesnością i niewątpliwą estetyką gwarantuje rozwój takich projektów.

Zapewniamy:

  • Bezpłatną wycenę wiaty wraz z instalacją fotowoltaiczną, modułowo lub osobnie
  • Wykonanie z wysokiej jakości komponentów
  • Dwa rodzaje  konstrukcji, metalowa lub drewniana
  • Doradztwo i Szybki montaż przez wykwalifikowane ekipy monterskie
  • Wysokie walory estetyczne
  • Dostawanie wiaty do indywidualnych oczekiwań

SKORZYSTAJ JUŻ DZIŚ Z NASZYCH ROZWIĄZAŃ I ZGŁOŚ SWOJE  ZAPYTANIE, ciesząc się rozwiązaniem, jakie daje nowoczesna wiata wraz z połączeniem instalacji fotowoltaicznej.

Zadzwoń teraz 227 656 444

OFERUJEMY PRODUKTY SWIATOWYCH MAREK:

Działamy na terenie całej Polski

Skontaktuj się z nami!